چطور شاد باشید با زعفران قائنات

خانه   اخبار   چطور شاد باشید با زعفران قائنات

چطور شاد باشید با زعفران قائنات

زعفران به دلیل طبع گرمی که دارد مقوی بوده و خواص بسیار زیادی برای بدن به همراه می آورد . چطور با شاد باشید با زعفران قائنات . این زعفران به دلیل اینکه طبع گرمی دارد بسیار مناسب برای درمان برخی بیماری های بدن می باشد. این گیاه به اندازه ای دارای خاصیت شادی زا می باشد که در بیشتر مواقع به عنوان داروی گیاهی درمان افسردگی استفاده می گردد.

زعفران در درمان افسردگی , درمان بیماری های قلبی , درمان سرطان کبد و حتی درمان کم بینایی و آلزایمر استفاده می شود. بیماری های بسیار شایع در این روز ها که زعفران درمان کننده بسیار مهمی در این بیماری حساب می شود. زعفران قائنات دارای کروسین و پیکروکروسین و سافرانال در خورد می باشد که این مواد در بهبودی بیماری های اثر زیادی دارد که کروسین بیشتر در زعفران سرگل و زعفران نگین وحود دارد . به دلیل شادی آوری زعفران و ایجاد احساس نشاط استفاده آن به ورزشکاران به صورت مداوم را پیشنهاد می کنیم . زعفران را می توانید به صورت دم کرده و یا چای زعفران مصرف کنید .

همین خواص مختلف زعفران می باشد که باعث شده فروش زعفران و خرید زعفران رونق بسیار زیادی در ایران و خارج از کشور داشته باشد و صادرات زعفران ایرانی یکی از بزرگترین ارزآوری های غیر نفتی گردد.

Comments are closed.