فروش زعفران در بورس کالا

خانه   اخبار   فروش زعفران در بورس کالا

فروش زعفران در بورس کالا

یکی از سیاست های مهم در مورد افزایش صادرات زعفران و همینطور افزایش فروش زعفران همراه با ارزش افزوده به صورت بسته بندی و دیگر محصولات مشتق آن , ورود این محصول با ارزش به بورس کالا می باشد . مکانی که بسیار در مورد فروش زعفران و همینطور سازماندهی دادن این محصول کمک شایانی خواهد کرد.

موضوعی که البته با خبر خوش مدیر عامل بورس کالا اعلام گردید که زعفران ایران همراه با برخی دیگر از محصولات با ورود به سال جدید در بورس کالا شروع به معامله خواهد شد. این محصول با ارزش که کشور ایران بزرگترین تولیدکننده آن می باشد یکی از بزرگترین محصولات استراتژیک در زمینه صادرات غیر نفتی بوده و همینطور صادرات زعفران در سال جاری با افزایش صادرات رو به پیشرفت می باشد.

قیمت زعفران به دلیل مراحل سخت در فراوری و تولید آن میزان بالاتری نسبت به دیگر ادویه جات می باشد و البته موضوع خواص بسیار زیاد این گیاه باعث شده است که خرید زعفران و همینطور فروش زعفران تنها به کشور ایران محدود نشود و دیگر کشور ها در تمام صنعت و مراکز درمانی و بهداشتی نیز از زعفران استفاده شود. فروش زعفران در حال حاضر  به صورت فروش زعفران عمده و همینطور فروش جزئی در داخل و خارج از کشور مهیا می باشد که با ورود این محصول به بورس کالا بی شک امکان معرفی بهتری و همینطور فروش زعفران با ارزش افزوده بیشتری در کشور های دیگر و داخل ایران نیز وجود خواهد آمد.

Comments are closed.