صادرات زعفران به چین و هند به چه قیمتی

خانه   اخبار   صادرات زعفران به چین و هند به چه قیمتی

صادرات زعفران به چین و هند به چه قیمتی

متاسفانه ماه های متوالی است که کشور ایران در زمینه صادرات زعفران به چین و هند مشکلاتی را داشته است . از مشکلاتی مانند برگشت زدن زعفران های نمونه ( Sample ) تا دریافت عوارض بسیار زیاد و قوانین سختگیرانه برای ورود زعفران ایرانی به این کشور ها.

کشور هایی که میزان واردات محصولات آن ها به کشور ایران حد و مرز نداشته و هر کجای در بازار ایران رد پایی از محصولات این دو کشور دیده می شود , برای ورود زعفران ایران و خرید زعفران ایرانی توسط تاجرین این شور های سختگیری های زیادی اعمال می شود . به گونه ای که این سخت گیری ها و همینطور عوارض و تعغرفه بالای ورود صادرات زعفران برای کشور افغانستان اعمال نمی گردد .

متاسفانه با تلاش بسیار زیاد بسیاری از مسئولین ایرانی با این دو کشور هنوز مشکلات پا برجای بوده و هنوز هم صادرات زعفران به چین و هند با عوارض بسیار بالا از ایران انجام می شود که این موضوع برای رقبای ایرانی به عنوان وجه تشویقی برای صادرات به وجود آمده و صادرات زعفران از این کشور ها بدون هیچگونه عوارضی تامین و تایید می گردد.

هنوز دقیق نمی توان اعلام کرد که این سیاست به چه دلیل پشت پرده ای در حال انجام است اما تنها تولید کننذگان زعفران ایرانی باشد با تلاش روز افزون بتوانند با برند سازی زعفران امکان فروش محصولات خود را در تمام نقاط دنیا داشته باشند.

صادرات زعفران,زعفران,قیمت زعفران,صادرات زعفران به چین,زعفران بسته بندی,خرید زعفران,فروش زعفران,زعفران عمده,زعفران قائنات,زعفران سرگل

Comments are closed.