درمان افسردگی به زعفران معجزه آسا

خانه   اخبار   درمان افسردگی به زعفران معجزه آسا

درمان افسردگی به زعفران معجزه آسا

در حالی که فروش زعفران و خرید زعفران و صادرات زعفران در دنیا همچنان رونق دارد اما هنوز گیاهی که به سختی بسیار و دشواری های زیاد در دستان کشاورزان تولید می شود , سود آنچنانی برای تولیدکنندگان زعفران ندارد . زعفران ایرانی که در حال حاضر یکی از بزرگترین و گرانترین ادویه های جهان به شمار می رود در تمام صنایع غذایی , بهداشتی و درمانی استفاده می شود.

قیمت زعفران به دلیل خاصیت زیاد آن و همینطور دلیل اصلی قیمت آن سختی و دشواری زیادی که برای فراوری زعفران کشیده می شود است . زعفران از قدیم در تاریخ نیزبه عنوان دارو استفاده می شده است . به ور مثال از زعفران در درمان افسردگی , سرفه های شدید , تشنج و قاعده آوری در تقویت قوای جنسی استفاده می کرده اند. زعفران ایرانی دارای کروسین و پیکروکروسین زیادی است که مورد اول در زعفران سرگل و زعفران نگین به شدت وجود دارد .

با استفاده مداوم از زعفران به صورت دم نوش و یا در غذا می توانید آرمش بیشتری داشته باشید و همینطور اگر احساس خستگی می کنید و یا احساس شادابی نمی کنید این گیاه مهربان می تواند کمک زیادی برای تقویت قوای شما یکند.

زعفران را می تواند به چندین گونه مصرف کرد این روز ها محققان دریافته اند که زعفران دارای خاصیت ضد آلزایمری و همینطور درمان کم بینایی ناشی از کهنسالی می باشد که بسیار این گیاه در رژیم غذایی افراد موثر خواهد بود. سالانه میزان زیادی از زعفران ایرانی با صادرات زعفران به کشور های دیگر فروخته می شود و در زمینه های درمانی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

Comments are closed.