داروی آلزایمر قرصی از جنس زعفران

خانه   اخبار   داروی آلزایمر قرصی از جنس زعفران

داروی آلزایمر قرصی از جنس زعفران

محققان ایرانی توانسته اند یک نوع قرص به نام سافروتین تولید کنند که در درمان بیماری آلزایمر بسیار مناسب می باشد. همانطور که در تیتر گفته شد داروی آلزایمر قرصی از جنس زعفران یک نوع مقابله کننده با بیماری آلزایمر می باشد.

آلزایمر یکی از شایع ترین بیماری های سنین بالا می باشد که زعفران نیز در طب سنتی بار ها به عنوان داروی آلزایمر تجویز شده است. سازمدگان این قرص اعلام کرده اند که این قرص هیچ گونه عوارضی نداشته و مصرف آن هیچ گونه مشکلی نخواهد داشت و تمامی سنین می توانند از این قرص استفاده کنند.

مصرف این قرص به عنوان مکمل غذایی باعث جلوگیری از آلزایمر نیز خواهد شد. زعفران دارای خواص مختلفی می باشد به خصوص زعفران قاینات و زعفران قائن شهریکی از بهترین زعفران های ایرانی می باشد که دارای مواد مفید است که در این قرص ها نیز از زعفران ایرانی استفاده شده است.

سازندگان این دارو اعلام کرده اند که این دارو هم تراز با داروی های شیمیایی وارداتی می باشد که برای درمان و جلوگیری از ابتلا به آلزایمر استفاده می شود و تفاوت زیادی بین افراد مبتلا به بیماری آلزایمری که از این دارو استفاده کرده با گروهی که از این دارو استفاده نکرده اند دیده شده است.

امیدواریم از این به بعد شاهد فروش زعفران به صورت های فراوری شده و روز افزون شدن چرخه فناوری باشیم.

Comments are closed.