خواص چای زعفران را دریابید

خانه   اخبار   خواص چای زعفران را دریابید

خواص چای زعفران را دریابید

 

خواص چای زعفرانی بسیاری از خواص خود زعفران را دارا می باشد . به گونه ای که هنوز نیز افراد بسیار زیادی از چای زعفران به صورت مداوم استفاده می کنند تا از خواص زعفران آن استفاده لازم را برده باشند.

چای زعفران یا دم کرده زعفران می تواند بسیار درمانگر بیماری و همینطور جلوگیری کننده از ابتلا به بیماری ها شود. یکی دیگر از ویژگی های مهم در زعفران قائن وجود روغن های فرار بیشتر به نسبت دیگر زعفران های کشت شده در مناطق دیگر می باشد که همین موضوع باعث افزایش قیمت زعفران و ارزش آن نسبت به دیگر زعفران ها و همینطور باعث افزایش فروش زعفران و صادرات زعفران توسط صادرکنندگان زعفران به تمام دنیا می باشد.

یکی از بزرگترین خواص مصرف مداوم چای زعفران کاهش درد قاعدگی می باشد. تحقیقات نشان داده است که زعفران خاصیت قاعده آوری و همینطور کاهش خونریزی رحم را دارد که موجب کاهش درد قاعدگی و تنظیم عادت ماهانه می گردد.

دیگر خاصیت مصرف مداوم چای زعفرانی تقویت قوای جنسی می باشد که این موضوع توسط انستیتو تحقیقاتی انگلستان در آزمایش بین تعداد زیادی از مدان به اثبات رسیده است.

مصرف چای نه تنها برای موارد بالا بلکه در مورد فشار خون و کاهش آن نیز تاثر گذار می باشد. حتی مصرف چای زعفرانی را برای درمان آلزایمر نیز استفاده می کنند. از زعفران برای درمان های پوستی و شادابی پوست و همینطور برای سرفه و برونشیت نیز استفاده می کنند. در بعد ها در مورد نوع مصرف و چگونگی تهییه چای زعفرانی سخن خوهیم گفت

Comments are closed.