خسته می شوید؟ چای زعفران بنوشید | راهی با صرفه با قیمت زعفران

خانه   اخبار   خسته می شوید؟ چای زعفران بنوشید | راهی با صرفه با قیمت زعفران

خسته می شوید؟ چای زعفران بنوشید | راهی با صرفه با قیمت زعفران

 

چه خوب است بعد از یک روز سخت و پر تلاش از ترافیک و خیابان های شلوغ وارد محیط سکوت منزل شوید و یک استکان چای ایرانی بنوشید. اما مطمعنا اگر این چای نیز یک فنجان از چای زعفران ایرانی باشد نیز نو علی نور خواهد بود. شما هم خسته می شوید؟ چای زعفرانی بنوشید | راهی با صرفه با قیمت زعفران این روز های بازار پر هیاهوی زعفرانی.

زعفران ایرانی دارای انوع خاصیت هاست که اگر بخواهیم این خواص مختلف را لیست کنیم زمان زیادی خواهد برد. اما خیلی از افراد به دلیلی قیمت زعفران نسبت به دیگر گیاهان کمتر این گیاه پر خاصیت را مورد لطف قرار داده و تنها از زعفران در چند نوع غذا و یا ته دیگ زعفرانی استفاده می کنیم. فروش زعفران ایرانی به عنوان نوعی دارو همیشه از قدیم الایام رسم بوده است اما متاسفانه این روز ها به خاطر کاهش قدرت خرید تنها به عنوان چاشنی گران قیمت در غذاها استفاده می شود.

در حال حاضر صادرات زعفران در کشور عموما برای مصارف صنعتی و دارویی و حتی آرایشی بهداشتی می باشد و اما فروش زعفران در داخل کشور عزیزمان مکانی که بزگترین تولید کننده زعفران می باشد تنها محدود برای غذا می باشد. و اما در مورد چای زعفران و راهی با صرفه با قیمت زعفران برای استفاده از این گیاه پر خاصیت چیست؟

بهترین نوع استفاده از این گیاه که سرفه اقتصادی نیز خواهد داشت مصرف چای زعفرانی می باشد. این چای خواص بسیار زیادی ار جمله افزایش حافظه , فرونشاندن خستگی بدن , آرام کردن اعصاب و همینطور چندین و چند مورد خاصیت دیگر می باشد. شما تنها کافیست میزان کمی از زعفران را به صورت چای مصرف کنید , علاوه بر اینکه توانسته اید از نظر قیمت زعفران و ضصرفه اقتصادی بر هزینه ها چیره شوید توانسته اید از این گیاه بومی نیز استفاده لازم را ببرید.

Comments are closed.