خرید و فروش زعفران در حال استراحت

خانه   اخبار   خرید و فروش زعفران در حال استراحت

خرید و فروش زعفران در حال استراحت

این روز های بازار خرید و فروش زعفران صادراتی و همینطور قیمت زعفران فله و زعفران بسته بندی در حال استراحت و ثبات می باشد . یکی دلایل مهم این موضوع در آرامش بازار فروشندگان زعفران و همینطور صادرکنندگان زعفران , شروع سال جدید میلادی می باشد.

همانطور که غلامرضا میری , در مصاحبه با ایسنا اعلام کرد , در حال حاضر , بازار خرید و فروش زعفران در حال استراحت می باشد و همینطور امید است که با آغاز شروع کار صادرات زعفران و سفارشات صدرکنندگان زعفران قیمت زعفران نیز ثابت بماند. او افزود امید است با فروش زعفران در سال جدید قیمت زعفران بهتر شود . منظور از بهتر شدن زعفران ایجاد ثبات در زعفران قیمت و همینطور در برنامه ریزی برای فروش زعفران و صادرات زعفران می باشد.

در حال حاضر قیمت زعفران در سال کشت جدید با توجه به کاهش تولید زعفران موجب افزایش قیمت زعفران شده است که نگرانی تولیدکنندگان زعفران را داشته و همینطور موجب شده است تا دلالان این بازار فعالیت بیشتری داشته باشند.

در حال حاضر قیمت زعفران کیفیت های مختلف متفاوت بوده و همینطور قیمت زعفران در نقاط مختلف جغرافیایی مانند زعفران قائنات ئ یا دیگر زعفران ها متفاوت می باشد. امید است با افزایش صادرات زعفران موجب قبات قیمت زعفران و نزدیک شدن به قیمت واقعی آن شویم.

Comments are closed.