خرید زعفران به پایین ترین قیمت فروش زعفران به بالاترین قیمت

خانه   اخبار   خرید زعفران به پایین ترین قیمت فروش زعفران به بالاترین قیمت

خرید زعفران به پایین ترین قیمت فروش زعفران به بالاترین قیمت

این روز ها متاسفانه بازار زعفران دچار تلاطم شدیدی شده است به گونه ای که هیچ کس در این بازار راضی نیست . کشاورزان زحمت کش با تلاش چند ماهه خود سعی در برداشت محصولی بسیار بالا داشتند که متاسفانه به دلیل تغییرات جوی مشکلاتی پدید آمد و تولید زعفران رو به کاهش گذاشت و همینطور علاوه بر این موضوع قیمت زعفران با افزایش بسیار زیاد موجب کاهش صادرات گشت.

همینطور این روز ها معلوم نیست دلالان تا چه میزان و تا چه می خواهند از این تغییر قیمت ها راضی باشند . این تغییر قیمت ها موجب می شود تا تمام اقشار و تمام زنجیره های این چرخه از تولید زعفران تا فروش زعفران و تا خرید زعفران در خارج از کشور دچار مشکل گردد.

متاسفانه این روز ها شاهد این موضوع هستیم که کشاورزان با کاهش تولید زعفران و مشاهده افزایش قیمت زعفران هجوم به بازار های زعفران آورده اند و با فروش زعفران تولیدی خود موجب شدند تا بیشتری ضرر را متحمل گردند. زیرا خریداران زعفران با مشاهده هجوم کشاورزان , زعفران را با کمترین قیمت و همینطور به صورت مدت و زعفران فله خریداری می کنند و البته در زمان فروش زعفران , این قیمت با سود های بسیار بالا و زیاد به فروش رسانده می شوند. این موضوع متاسفانه این روز ها باعث شده تا قیمت واقعی زعفران مشخص نشده و همینطور فروش زعفران و خرید زعفران دچار مشکلاتی گردد.

Comments are closed.