امکانات جديد راه اندازي شد ! سفارش زعفران از خارج از کشور

خانه   اخبار   امکانات جديد راه اندازي شد ! سفارش زعفران از خارج از کشور

امکانات جديد راه اندازي شد ! سفارش زعفران از خارج از کشور

با توجه به استقبال ايرانيان عزيز مقيقم خارج از کشور از خريد زعفران و همينطور نياز به صادرات زعفران از کشور ايران براي همکاران و صادرکنندگان زعفران و همينطور فروشندگان زعفران در خارج از کشور , زعفران روحاني ويژگي جديدي را در اين زمينه ايجاد کرده است.

از اين به بعد در صورتي که قصد خريد زعفران و صادرات زعفران را به خارج از کشور داريد مي توانيد با تماس با ما ارائه بهترين زعفران قيمت مناسب و همينطور کيفيت بالا را درخواست کنيد. ما مي توانيم علاوه بر مناسب بودن کيفيت و قيمت زعفران , مراحل اداري و صادرات زعفران را نيز براي هموطنان در داخل کشور و خارج از کشور را انجام دهيم.

براي خريد و سپردن مراحل صادرات زعفران به ما مي توانيد بعد از انتخاب نوع زعفران و نوع بسته بندي زعفران با اعلام و تماس با ما نوع زعفران فله و يا بسته بندي و همينطور گريد هاي مختلف زعفران مانند زعفران نگين , زعفران سرگل و زعفران پوشال را اعلام کرده تا قيمت تحويل در گمرک کشور مقصد اعلام شود.

تمام سفارشاتي که بر اساس CIF مي باشد با حمل و نقل هوايي اکسپرس ارسال خواهد شد و تمام مراحل اداري و گواهي هاي بهداشتي داخل کشور براي سفارش اخذ شده دريافت مي گردد.

Comments are closed.