اطلاعیه مهم زعفران روحانی

خانه   اخبار   اطلاعیه مهم زعفران روحانی

اطلاعیه مهم زعفران روحانی

زعفران روحانی با هدف تولید محصولات دانش بنیان در زمینه تولیدات زعفران با قیمت زعفران مناسب و همینطور با رسالت کیفیت و صادرات زعفران آغاز فعالیت کرد. در حال حاضر با افزایش زمینه فروش و عرضه محصولات زعفران روحانی , مشکلاتی نیز از جانب برخی افراد ایجاد شده است که با تکرر این مشکلات بر آن شدیم تا با اطلاع رسانی در بین همراهان عزیز به رفع هر چه تمام موضوعات پیش آمده بپردازیم.

ابتدا باید از همراهی زعفران روحانی توسط شما بزرگواران تا به اکنون بسیار سپاس گذار باشیم , امیدواریم در تمام مراحل بتوانیم رضایت مشتریان عزیز را با خود به همراه داشته باشیم , در همین راستا اعلام میداریم . فروش محصولات زعفران روحانی تنها توسط دفتر مرکزی این شرکت و همینطور تنها توسط نمایندگان و عاملان فروش معتبر این مجموعه می باشد. لذا استدعا داریم تنها با ورود به وبسایت اصلی و یا محل فعالیت شرکت اقدام به خرید نمایید و تنها خرید از نمایندگان خارج از کشور با تایید این شرکت خرید نمایید . ( اطلاعات تماس نمایندگان در وبسایت قرار داده شده و همینطور امکان استعلام از طریق تلفنی و یا حضوری را دارید ) .

مطمعن باشید تمام تلاش ما در تامین رضایت شما خواهد بود و تنها محصولات با کیفیت این شرکت توسط دفتر مرکزی و همینطور نمایندگان اعلام شده توسط دفتر مرکزی خواهد بود .

Comments are closed.